NEDEN LR

NEDEN LR HEALTH AND BEAUTY ?

Avrupa’nın en başarılı doğrudan satış şirketi ödülünü alan LR, 1985 yılındaki kuruluşundan beri çok ciddi ciro artışları kaydetmiştir. Network marketing ya da tavsiye pazarlama ya da diğer bir adı ile doğrudan satış ile ilgilenen ve bu işi yaparak başarılı olmak isteyen kişilerin dikkat etmesi ve başlangıç aşamasında karar vermesi gereken en önemli konu şirket seçimidir. Bu yüzden Neden LR sorusunun cevabı çok kritiktir.

Tavsiye pazarlama işinde hangi şirketin ürünlerini kullanacağınız ve satış yapacağınız çok önemlidir. Şirketin güvenilir olması, ürünlerinin kalite standartlarına uygun üretilmesi, gerekli sertifikalarının alınması, belirli ve sürdürülebilir bir pazarlama planının olması, reklam ve mağaza açmak yerine harcanacak bütçenin satış ortaklarına dağıtılması için adil bir prim sisteminin olması, çalışanları için motive edici ödüllerin ve kariyer planlamasının olması gibi birçok etken vardır.

LR Health and Beauty için bu etkenleri daha detaylı incelersek, network marketing ya da doğrudan satışta Neden LR dediğimizi anlayacak ve sizde bu avantajlardan yararlanmak için LR’ı tercih edeceksiniz.

LR, ürünlerinin büyük bölümünü Ahlen şehrinde sürdürülebilirlik ve kaliteyi ön planda tutarak üretmektedir. Kalite standardında herhangibir sapmaya izin vermemek adına hammadde seçiminden başlayarak tüm zinciri kontrol eder. Bu nedenle Alman kalite standardına sahip LR ürünleri, güvenilirlikleri açısından hem müşteriler hem de satış ortakları için tercih sebebidir.

 

 

 

Adil ve şeffaf uluslararası rekabet düzeni ve ücretlendirme politikası ile para kazanabilirsiniz. Maddi geçmiş, eğitim düzeyi, kişisel deneyim, yaş ve cinsiyete bakılmaksızın herkes sınırsız   kazanç sağlayabilir. LR, kaliteli ürünlerin satışından elde ettiğiniz yüksek kar marjına ilaveten  ek primler sunar.

 

 

 

LR serbest çalışan satış ortaklarının rahatı ve avantajını düşünerek Volkswagen, Mercedes ve Porsche gibi ünlü şirketlerle işbirliği yapmaktadır. LR bu  konsepti  dünya genelinde VW Polo ile uygulamaktadır. İskandinav ülkelerinde Nissan, Fransa’da Renault, Avusturya, İsviçre ve Macaristan’da Opel Corsa ile araç konseptine devam etmektedir. Bugün yaklaşık 1.000 LR Mercedes mevcuttur. Başarılı İş ortakları, Mercedes Benz araçlarının SLK, C veya E serisinden oluşan filodan seçimlerini yapmaktadırlar. LR, cironun uygun olması durumunda komple leasing oranını karşılayan ek bir prim öder. 2010 yılının Ocak ayından itibaren LR Porsche modeli otomobil konseptine eklenmiştir. LR’ın ek olarak ödediği prim burada da komple leasing oranlarını karşılamaktadır. Tabi bunun için gerekli olan cironun elde edilmesi şartıyla.

LR Academi ürün kullanım ve avantajlarına yönelik ürün eğitimlerinin yanısıra, LR iş modeli ile katılımcılara kişisel başarıları için gereken bilgi ve eğitimleri sağlamaktadır. Çalışma ve başarma arzusu süreklilik gösteren her LR iş ortağı, cazip motivasyon, adil ücretlendirme sistemi ve eğitim desteği ile kariyer yapabilir.

    

LR müşterileri, mağaza açılış-kapanış saatlerine bağımlı olmaksızın alışveriş yapma özgürlüğüne sahip olurken LR iş ortakları da sabit bir lokasyon ve calışma saatlerine bağlı kalmaksızın kendi işinin patronu olarak çalışır.

9

 

LR hiçbir kozmetik ürününü hayvanlar üzerinde test etmez.

 

 

10

LR için yurtdışında yaptığı üretimlerin, ulusal ve uluslararası yönetmeliğe uyum çerçevesinde olması büyük bir önem taşımaktadır. Çocuk işçiliğine, fazla çalışma saatlerine, zorla çalıştırma veya yetersiz iş güvenliği altındaki çalışmalara kesinlikle müsamaha göstermez. LR bulunduğu her yerde sosyal sorumluluk üstlenmek ve yardıma muhtaç çocuklara yerinde yardım etmektir.

LR Aloe Vera ürünlerinin içeriğini büyük bir titizlikle tarım veya böcek ilacı gibi maddelerinden her zaman korumaktadır. Böylece tarım alanlarındaki çalışma koşulları incelenmiş olmaktadır. En önemli kalite mührü “International Aloe Science Council (IASC)”’deki üyeliğidir.

 

LR parfümleri “Dermatest“ tarafından kontrol edilir ve özellikle yüksek parfüm yağ oranı içerir. Sentetik esans kullanılmadığı için astım hastalarının bile kullanımına uygundur. Neredeyse hiçbir koku üreticisinde LR’ın ürün yelpazesinde olduğu kadar Star kokusu yoktur.

15  16

LR iş ortaklarına çocuklarına bırakabilecekleri miras hakkı vermektedir.

 

17

Lr iş ortaklarını stok yapmaya zorlamaz ve belirli bir satış kotası yoktur. Belirli bir bölgede çalışma sınırlaması olmadığı gibi dünyada LR’ın bulunduğu bütün ülkelerde faaliyet gösterme hakkı vardır.